| KidOoNh a întrebat:

FUNDA Am o problema cu PC-ul cand il pornesc de fiecare date imi apare chestia asta http://imageshack.us/f/802/pe6p.png/ Mentionez ca am incercat cu startup repair dar imi da nu stiu ce eroare va rog ajutati-ma sa rezolv aceasta problema ma enerveaza, de fiecare data cand deschid PC-ul imi apare chestia aia si se porneste foarte greu cu totul ca am un sistem foarte performant adica Intel core i3 3.5 ghz 8 gb ram placa video gtx 660 oc gigabyte!

4 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Deschideti PC-ul si da-i pe START>All Programs>Startup si vezi daca e ceva suspect cum ar fi un fisier, daca se afla asa ceva scoate-l de acolo si vezi ce face ( NU IL DESCHIDE ), da-i click right (pe butonul din dreapta a mouse-ului) si vezi ce face.Fa o scanare Antivirus la acel fisier si la Windows.
Spune-mi daca merge mai bine PC-ul tau, daca nu spune-mi printr-un raspuns ce s-a mai intamplat!

| Chamberlin a răspuns:

Iti dau un sfat, poti schimba windows-ul!
Dar in afara de eroarea aceea iti merge bine PC-ul?

| maxb a răspuns:

Deschide Command Prompt si scrie acolo sfc /scannow si asta o caute daca sunt fisiere din Windows afectate si daca sunt o sa-ti zica ca o sa le repare la urmatorul restart.