| Larsette a întrebat:

Funda! Buna TPU, tocmai mi-am luat o tableta si mi-am dat jos folia de pe ea, dar cand am dat-o am observat ca sub ea mai exista o folie, mai groasa si intr-un colt era intrat deja aerul si nu stiu, o pot da jos si pe aceasta? Nu e cumva floie de protecti ssi daca o dau jos nu va fi ok pentru ecran? Eu am deja pentru tableta o husa in care o tin. dar vreau sa stiu daca nu va afecta ecranul daca dau jos si a2a folie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cameleonnn a răspuns:

Eu te sfătuiesc să nu o iei deoarece se zgârâie repede display-ul

1 răspuns:
| MysteryMen a răspuns:

Poti sa o dai jos dar ar fi mai bine sa o lasi pentru ca o sa se zgarie ecranul. Eu mi-am cumparat folie si am schimbat-o si acum stau cu ea big grin si nici nu se cunoaste ca e pusa