| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! ce parere aveti de laptopul asta Asus a55v si de marca Asus
mi-am cumparat de curand unul si nu stiu daca am facut o greseala alegand marca Asus
GEFORCE 610M-2GB
INTEL CORE I7-3630QM,2.4GHz
RAM :6GB
WINDOWS 8
HDD 750

Răspuns Câştigător
| vladutz1415 a răspuns:

Laptopul este foarte bun. (mai ales ca e core i7)
Nu ai facut o greseala; Asus face, dupa parerea mea, cele mai bune laptopuri, mai ales ca isi fabrica singuri componentelewinking

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Un model tare dubios, caracteristic pentru toata oferta din ziua de azi.

Un procesor foarte bun si un cip grafic de toata jena, cu memorie mare care sa iti ia ochii si peste toate astea te pomenesti ca ai mai dat si 3000-4000 de lei pe el...

Nu e cea mai fericita varianta, dar daca tot te-ai ales cu el, sa-l stapanesti sanatos si cat mai mult timp, oricum nu stiu daca o sa ajungi asa usor la limitele lui.

| WR104 a răspuns:

Nu-i extraordinar da-i ok.

| OvidyuNicu a răspuns:

Ai facut o alegere foarte buna, configuratia este una performanta. iar marca Asus este una cu de renume.

| Dexter94 a răspuns:

E o alegere foarte buna nu am ce zice... Procesorul este foarte bun cred ca iti merge orice joc pe el... bafta.

| Corleone123 a răspuns:

Dupa parerea mea laptopurile Asus sunt cele mai apreciate ...ai facut o alegere excelenta avand in vedere puterea procesorului si a placii video happy. Sunt sigur ca merg toate jocurile din 2012 pe el, daca la asta te referi!