| StefanVLY a întrebat:

Funda!

Salut, am o problemă. Toate videoclipurile de pe internet îmi merg în reluare, dacă pun pauză tot merg o perioadă de timp, ce să fac? Am Adobe flash player, shockwave, am reinstalat chiar şi sistem de operare. Sunt disperat, am NET Framework instalat de la 2.0 până la 4.0 crying. Placă video este instalată, pe orice browser îmi merge la fel... doar dacă dau pe cea mai mica calitate îmi merge cât de cât ok... AJUTOR!

11 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ce placa video, ce procesor si cati rami ai?

| StefanVLY explică (pentru pbsolver):

Placa video de 512mb, procesor 3000+, 1, 6GHz, 1.5g RAM... Inainte imi mergeau bine, am reinstalat windowsul asearăă.

| BlackCatDesignHD a răspuns:

Mai renunta la procesele din Windows care iti sunt inutile, mananca din RAM, baftawinking

| Catalin_Caty_1997 a răspuns:

Pai fii atent, daca iti face pe orice browser iti reinstalezi windows'ul.Dar daca doar pe unul incearca sa intri pe altul.Mie de exemplu Internet Explorer si Chrome nu merg bine la videoclipuri dar Mozilla rupe.Deci tine minte in caz ca tot face asa mai bine reinstalezi windows'ul nu alta dar e mai bine si pentru tine si pentru PC.

| StefanVLY explică (pentru Catalin_Caty_1997):

Am reinstalat windows asearăă. straight face

| pbsolver a răspuns (pentru StefanVLY):

Flash player nu mai e ce a fost... un single core la 1.6 ghz nu face fata la asa ceva. mai ales daca e sempron. te-am intrebat ce placa video ai, nu cati mb are.

| StefanVLY explică (pentru pbsolver):

NVIDIA GeForce 6150 SE

| pbsolver a răspuns (pentru StefanVLY):

E din cauza la flash player. placa ta video e integrata, pune-ti o placa video si schimba-ti si procesorul. nu vei mai avea probleme. daca ai nevoie de sfaturi in privinta achizitiilor, te pot ajuta

| CarnaciorulVesel a răspuns:

Pai. poate fi de la viteza de net prea mica

| StefanVLY explică (pentru CarnaciorulVesel):

Am net de la DIGI îmi descarcă cu 8mb/s...

| Devil666 a răspuns:

Salut stefane. Aceeasi problema o am si eu. Mi-am reinstalat windowsu`, Adobe flash player, shockwave, am instalat placa video si la fel, videoclipurile merg in reluare. Daca gasesti vreo solutie poate ma ajuti si pe mine, bafta.