| VreauUnRaspunsRapid a întrebat:

FUNDA" -Salut! Am si eu un telefon LG KE970 si nu stiu cum as putea face sa nu mai sune "in urcare?" As vrea sa sune Normal dar TARE!
Iar cand primesc mesaje se aude foarte incet... Stie cineva? "FUNDA"+Vot"

Răspuns Câştigător
| flaviu1990 a răspuns:

Sall sper sa iti fiu e ajutor intri in meniul tel, setari, setari sunet si acolo gasesti. sau cauta profile si selectezi profilul normanl dupa aia dai editare la profill normal si iti dai si aici/ numai bine

6 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

La setari, profiluri de sunete sau ceva de genu.

| Sly a răspuns:

Setari - Profiluri de sunet - Normal - Tip avertizare

| ioanamonica a răspuns:

Cauta la setari sunet/setari profiluri.Acolo trebuie sa ai mai multe variante silentios, normal...etc.Alege normal. Funda?

| VreauUnRaspunsRapid explică (pentru ioanamonica):

La mine in Telefon Scrie "GeneraL"

| ioanamonica a răspuns (pentru VreauUnRaspunsRapid):

General atunci. POti sa-l si personalizezi (general)daca vrei.ti-a mers cu General?

| bibitzuka a răspuns:

Am avut si eu probleme, dar la un telefon Nokia.Nu e mare diferenta! Eu am dat la,, Setari", si ai vazut ca sunt :afisaj, sunet etc.Eu am intrat la,, Sunet". Apoi, sunt cateva categorii, printre care si cea cu modul in care suna.Il setezi pe normal, salvezi modificarile si gata!