| ElectroAngel a întrebat:

Funda!=== Salut cand vreau sa deschid pc-ul imi apare chestia asta cand se incarca http://t0.gstatic.com/......tp?/images >>>= dar dupa se blocheaza adica ramane asta si cand vreau sa apas pe o tasta se aude un ticait in el ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Poate ar trebui sa il duci la un service, sa iti reinstaleze Windowsul si sa vada ce probleme are. Si la mine apare o chestie, trebuie sa astept vreo 30 de secunde, dar cred ca e o problema din fabricatie la mine, ca dupa ce am reinstalat de 6 ori Win, tot asa face. Cel mai bine e sa il duci sa il vada un specialist si el sigur isi da seama ce are. Poate trebuie sa inlocuiesti ceva, sa instalezi, nu am idee. Pa pa!

| AdrianValentin a răspuns:

Daa exact asta mi-a facut si mie la vechiul pccc.....Paiiii ori iti instalezi din nou windowsul si daca nu merge instalat iti trebuie alta placa de baza care costa in jur la 400 de lei sau alt harddisk in jur de 200-300 leiwinkingwinking

| ElectroAngel explică (pentru AdrianValentin):

Placa de baza e noua deci harddik trebuie sa cumpar

| AdrianValentin a răspuns (pentru ElectroAngel):

winkingwinking