| cristianzgz3 a întrebat:

Funda+vot am o consola xbox 360 slim si as vrea sai bag jocuri piratate sa nu-i mai cumpar, as vrea sa o modez
unde se modeaza? (Nu stau in romania)
oare daca ma duc la un magazin unde se repara calculatoare stie sa modeze si console?
multumesc

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Mă îndoiesc, mai bine cumpără un ziar local, din ăla cu anunțuri și vezi dacă găsești pe acolo pe cineva care modează. Sau caută pe siteuri din țara respectivă. Modările sunt ilegale, deci clar la magazin nu te ajute nimeni.