| TasteMyDream a întrebat:

Fundita! Astazi yahoo m-a deconectat singur de pe messenger. Am incercat sa ma logez inapoi, dar mi-a zis ca am probleme cu internetul si sa setez din yahoo conetare prin proxy nu stiu cum. Am facut asta, si tot nu ma conecta. Dupa am dezinstalat yahoo, crezand ca daca il reinstalez o sa imi mearga. Dar cand am dat sa deschid setup-ul mi-a zis ca nu poate downloada fisierele de care are nevoie pentru instalare si sa ma duc la setarile Firewall. Nu stiu ce sa fac acolo, ceva ajutor? Vreo idee cum pot sa imi fac yahoo messenger? ( De asemenea, poate asta e o parte din problema, de cateva zile windows-ul m-a avertizat ca nu e original -windows 7- ) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Așa îmi face și mie. Eu am zis să il las puțin că poate iși revine... Așa mi-a mai făcut odată dar apoi a mers.

4 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Daca vrei iti dau programel sa iti activeze windowsul contra a 4 euro pe cosmote

| Mariella a răspuns:

Nu esti singura care a avut probleme cu messengerul. acum jumatate de ora( aproximativ) mi s-a inchis si mie, cu aceeasi eroare. si am multi prieteni care au patit la fel...

| smart22 a răspuns:

Asa mi se intimpla si mie imi zice sa ma conectez prin proxy dar nu merge