| inconscient a întrebat:

Hallu! Folosesc Google Chrome si ieri am descarcat un program de desenat pe care l-am sters, dar pagina mea de pornire care era Google s-a transformat in ceva gen MixiDJ Toolbar.
Am incercat la Extensii, la Setari sa o schim, iar in Google, dar nu merge!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Leatherleader a răspuns:

Setari>Aspect: afisati butonul pagina de pornire si modifici in www.google.ro

| Andrei456 a răspuns:

Buna, si eu am avut MixiDJ Toolbar inloc de Google. Ca sa il scoti, trebuie sa apesi in coltul din dreapta de sus unde sunt 3 linii. Acolo iti arata toate toolbar-urile care le ai in Chrome. Acolo spune ca poti adauga si scoate din ele orice toolbar vrei. Daca nu ti-a mers downloadeaza programul Chrome Repair sau reinstalezi din nou Chrome. Funda?

| inconscient explică (pentru Andrei456):

Am incercat! crying O sa-l reinstalez si gata!