| Vanessa18 a întrebat:

Heei! :* Am un L5 si nu merge sa intru pe Magazin Play. Inainte nu aveam nici o problema, am descarcat multe, dar acum nu stiu ce are, as vrea sa descarc Facebook Messenger. Cum intru, iese imediat. Imi spuneti cum pot sa rezolv asta, va rog? :*

1 răspuns:
| Violetddm18 a răspuns:

Daca ai prea multe aplicatii descarcate nu mai merge fiindca e prea incarcat telefonul poti sa stergi unele care nu iti mai plac...sau ai memoria plina... daca nu mergew cum ti-am spus ai putea sa il duci la cineva care repara telefoane sa se uite la el sa vada ce are nu o sa coste mult