| DMaddyMada a întrebat:

Hei am o mica/mare problema deci am de cateva zile un router foarte bun toate bune si frumoase pana cand intr-o seara asa dintr-o data telefonu nu a mai mers sa intru pe net desi scria ca e conectat. tableta mergea si laptopul toate(am 5laptopuri 3tablete si 4telefoane toate merg foarte bn pe routerul asta doar unul dintre telefoane nu merge) mam gandit ca poate ia fost blocata conectarea la retea sau ceva dar chestia ciudata a fost ca de dimineata mergea perfect.care a fost problema?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Problema nu e de la router ci de la telefon. Încearcă să ignori rețeaua, repornește-l și apoi reconectează-te la rețeaua ta.Succes