| BruneTTe a întrebat:

Hei! Am o problema cu calculatorul. La Properties in C imi zice ca mai am numai 3Gb liberi din 48. Ieri era foarte gol. De ieri pana astazi am instalat 2 Hypercam-uri diferite si cred ca alea sunt de vina. O fi vreun virus, ceva. Nu ma lasa sa fac nici asta http://www.cnet.ro/2007/02/27/windows-restore-points/ ca cica nu am destula memorie pentru a efectua procesul. Mda... care ma ajuta si pe mine? Ce as putea face? Ca de dezinstalat, am dezinstalat ambele Hypercam :|
Sau... cum pot sa vad ce anume ocupa atata loc?
Mersi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai folosit Hypercamul? Nu trebuia sa stergi programele (amandoua au exact cat o melodie mp3 - 5Mb) Spune daca ai folosit Hypercamul, si daca l-ai folosit sterge filmele facute! In partitia C (in download,fisiere video,muzica,imagini, documente.)deschizi fiecare tab din stanga si iei fiecare folder la control, adica dai clik dreapta pe el si apoi proprietati si acolo vezi ce folder ocupa asa mult spatiu. Poti sa stergi ce nu iti trebuie. Bafta!