| Bordeanu a întrebat:

Hei! cine ma poate ajuta va rog! Am o problema la pc! Cand mi se deschide imi apare un mersi in care imi zice cv d o licenta pentru Microsoft si cand dau la rezolvati online imi zice cv legat de windows...ce e asta? eu am instalat ieri microfost 2007 si imi merge foarte bine! cine ma poate lamurii si pe mine si sa imi zica ce pot face!

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Asa scrie acolo dar nu este nimic grav, nu are treaba windowsul, incearca sa dezinstalezi tot ce apartine de fisierul Microsoft si apoi il instalezi din nou!

4 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Cred ca ti-a fost expirat licenta de la Microsoft si acum iti cere alta, pai microsoftu merge acum?
Daca nu merge inseamna ca trebuie sa-i adaugi o alta licenta, cauta pe google "licente Microsoft 2007" mai departe te descurci tu ca nu-i asa mare filozofie.

| Bordeanu explică (pentru 5a):

Da imi merge sa lucrez in Microsoft dar mie imi aparea inainte sa instalez acum word 2007.

| 5a a răspuns (pentru Bordeanu):

S-ar putea in momentu ala cand ai fost instalat programul sa mai adaugi si alte optiunui, si cred ca din cauza asta apare, incearca sa dezinstalezi "partea aia" daca nu te descurci lasa-l asa si evital.

| Bordeanu explică (pentru 5a):

Eu am facut o prostie din greseala am mutat unele programe dintr-un loc in altu si sau dezinstalat. atunci le-am instalat din nou si nu stiu unde am dat si am facut o copie a windows-ului. si acum imi zice ca pot fi victima unei copieri nereusite sau cv d genu zice si sa imi actualizez windows-il. adica ce anume trebuie sa fac?

| 5a a răspuns (pentru Bordeanu):

Asa scrie acolo dar nu este nimic grav, nu are treaba windowsul, incearca sa dezinstalezi tot ce apartine de fisierul Microsoft si apoi il instalezi din nou!