| 1Anda a întrebat:

Hei!
Am o problema cu calculatorul. Orice as face nu imi citeste CD-ul si nici in,, My Computer" nu apare. Se aude cum il invarte dar nu il deschide. Trebuie sa imi instalez un router si nu cred ca se poate fara CD.
Ce trebuie sa fac? Dau funda celui care stie ^_^.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebe scos lectorul CD si desfacut ca sa se afle de unde vine problema, probabil va fi nevoie sa iti cumperi altul.

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Cand unitatea Cd nu mai apare in
My computers, fie cablul de date de la unitatea Cd, la placa de baza nu este fixat bine, fie unitatea nu mai este functionabila.

| K0sti a răspuns:

Ca sa instalezi un router nu-ti trebuie niciun CD! Citeste aici: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/

| Lothar a răspuns:

Vezi poate merge sa l faci cu un stick, sau daca iti citeste alt cd