| ioanaccc a întrebat:

Hei.Am o problemă cu facebook-ul.Cred că am viruşi, nu ştiu. Unele persoane când dau la profilul meu, le apare o poză de profil mai veche, la fel şi coperta. Iar dacă dau la poza mea pe profil cea pe care am pus-o eu, nu le apar câte like-uri şi comentarii am de fapt. Şi unii chiar nu pot da like, sau să lase comm, chiar dacă îi am la prieteni. Ce are? Nu a mai făcut niciodată aşa. Am luat viruşi? Dacă da, cum pot scăpa de ei? Vă rog ajutaţi-mă. Mulţumesc, fundă.

1 răspuns:
| gheodjgheote a răspuns:

Vezi ca gasesti pe internet la pagina asta care ti-o voi da un antivirus fff bun scaneaza cu iel dupa care o sa iti apara neutralizare si dai clic pe iel ok mai vb dupa.http://www.kaspersky.ro/trials descarci versiune in romana si activezi versiunea trial pentru.30 de zile. dupa aceia scanezi tot coputerul nu lasi nici un program deschis nimic ok si se va rezolva cu siguranta aceeeasi problema am avut-o ieu si a fost un virus nasol cal troian care cu greu scapi de iel spor la treaba