| Teodora11 a întrebat:

Hei. Am o problemă la laptop. Deci efectiv nu merge mouse padu și nici tastatura incorporată. Și scrie alte litere și pe orice intru dă scroll fără să ating nimic.

2 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Posibil ceva driver incompatibil ( la laptopuri trebuie driver si pentru tastatura si pentru pad) Incearca cu o tastatura USB si un mouse USB extern bine inteles si reinstaleaza driverele. Daca problema persista du-l la un service autorizat posibil ceva contacte imperfecte pe placa de baza.

| Teodora11 explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Păi cu astea externe merge... Am rezolvat cu mouse-ul, dar tastatura meh. Driverele sunt ok, că am verificat