| bngthtbx a întrebat:

HEI am si eu o problema cu telefonul. Am un Nokia 7210 Supernova si nu a avut nimic pana acum. L-am bagat la incarcat, am dat mesaje, l-am pus doua secunde langa mine, iar cand m-am uitat la el era inchis. mort pentru patrie... Se deschide, imi apare Nokia dar ramane ecranu alb. Nu pot sa mai fac nimic cu el. aveti idee ce are? ce a patit? funda!

Răspuns Câştigător
| iLi3 a răspuns:

Pot fi 2 motive a acestui defect:
- Putea fi produs un mic scurt circuit in telefon- Care duce la stingerea telefonul in modul Safe. - sau telefonul tau necesita o actualizare a softwareului.

1 răspuns:
| DrT a răspuns:

Cred ca din cauza softului ...sau telu o fi vreo replica.