| Rockat a întrebat:

Hei! Am un HP Deskjet Ink Advantage 3525 si vreau sa o conectez la wirelles si sa folosesc ePrint. Doar ca nu ma pricep cu configurarea. Dau fundă celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| cristiansonix a răspuns:

Salut, deci deasupra butonului ePrint ai un buton, apesi pe, activeaza o retea wireless. Iti recomand sa dai la setari- fara fir si acolo ai wireless direct. poti sa alegi sa pui parola. Acum cauti eprint HP(pe google play) sau ceva de genu. il descari si good luck