| Șoriicel a întrebat:

Hei. Am un Nokia Lumia 610 care nu se mai aprinde când încerc să îl aprind. Nu e descărcat, l-am băgat și la încărcat și nimic. Nu l-am scăpat, băgat în apă, totul era perfect normal.
A, are o tentativă de aprindere când îi scot bateria și o bag la loc (vibrează și apare "faza de început", până în cod pin), deci nu e complet dus.
Ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Iti trebuie un hard reset.
ti apasat butonul de volum jos + butonul de pornire + butonul de camera toate de odata cam 10 secunde pana apare logo-ul Nokia.
daca nu reusesit anunta-ma
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Dragomir_Laurentiu_1990 a răspuns:

Salut,am acelasi telefon cu aceisi problema, am incercat varianta cu hard reset dar nimic, u cum ai rezolvat?

| Șoriicel explică (pentru Dragomir_Laurentiu_1990):

L-am dus la un prieten, mi l-a făcut și incă nu m-am întâlnit cu el să-l întreb ce avea. Ideea e că, cel puțin în situația mea, s-a putut repara. thanks God.

| Dragomir_Laurentiu_1990 a răspuns:

Salut, am acelasi telefon cu aceiasi problema, am incercat varianta cu hard reset si nimic, tu cum ai reusit?