| akichan a întrebat:

Hei! Azi dimineata, tableta mea s.a restartat singura cand am deschis.o.Cand am vrut sa-mi descarc aplicatii gen twitter, tumblr, pou mi.a dat eroare zicand ca memoria e plina desi nu aveam nici o aplicatie si cu o zi in urma nu avea urme de memorie full.Acum cand incerc sa descarc ceva, se descarca dar nu se instaleaza, eventual imi da eroare.Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Iti salvezi datele pe ceva si ii dai resetare la tableta!
Dupa ce ai sa instalez tableta ca din fabrica nu o sa mai ai probleme!
Ori exista posibilitatea sa aiba tableta ceva?!
Mai ai garantie la ea?
Succes!

| akichan explică (pentru anonim_4396):

Am resetat-o si face la fel sad
Da, Inca am garantia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru akichan):

Atunci are tableta ceva!
Du-te peste aia, ca de aia ai dat banii nu?
Pana nu expira garantia...