| M' a întrebat:

Hei.cine imi spune cum activez roamingu, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| maduts a răspuns:

Apeleaza *100# sai la 1.contul meu apoi 4.roaming si de acolo te descurci
succes:*

7 răspunsuri:
| ionutz49 a răspuns:

Ce l mai bine sunna la relatii cu clienti si spune-le lor asta. O sa ti l activeze repede.

| Ciuƒix a răspuns:

Pe ce retea?!

| justagirlll a răspuns:

Daca esti pe vodafone suni la *142# si de acolo te descurci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la serviciu clienti si asculti pana intra un operator in legatura cu tine. apoi il rogi sa-i activeze roamingu.Asta in caz ca nu merge de la *100#. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe reteaua cosmote?happy

| maddutsu17 a răspuns:

Depinde pe ce retea esti.Servicii clienti.

| medy a răspuns:

Pai daca esti pe orange, pe cartela da la *100# la contul meu.si vezi ca ai acolo roaming.