| alecsisa a întrebat:

Hei.De vreo luna, cam asa mi-am luat un nokia C3.Am sunatt la relatii cu clientii pentru ca sa-mi trimita setarile pentru net, si au spus ca nu le pot trimite automat pentru ca nu sunt setari automate, ca e model nou. bun. mi le.au trimis pe mail.
Intrebarea mea e. ce trebuie sa instalez de unde il iau sau asa.ca sa pot vedea fisiere video etc? multumesc.
FUNDa!

6 răspunsuri:
| PrincessConsuela a răspuns:

Nu stiu. si eu vreau sa pot sa vad pe youtube filme si nu merge.Imi zice ca imi trebuie Adobe, dar pentru mobil nu stiu daca exista ca am cautat. Oricum, avantajul este ca telefonul este facut in Romania, deci poti sa te interesezi si sa te alegi cu ceva din asta. Incearca totusi sa cauti adobe10media player pentru mobil. Daca merge funda si sa iti trimit ID sa imi dai si mie:*

| alecsisa explică:

Da, am cautat. but degeabastraight face. o sa ma interesezz:d

| alecsisa explică:

Meniu – Web – Setari – Setari configurare – Cont – Mobile Internet – Selectati

Nu. mi apare in meniu web.decat internet{in romana} si daca intru acolo nu apare stari configurarestraight face

| cris_5302 a răspuns:

I-ati card sim pe care il primesti odata cu abonamentul.

| Branaru_Andrei-marcel_1994 a răspuns:

Vreau si eu setarile de internet la Nokia c3 01