| NoniCorni a întrebat:

Hei,deci..Am cumpacat o placa de sunet USB,toate bune pana am ajuns acasa si am bagat-o sa vad daca merge. Aranjez tot si imi spune " No drive found". Placa nu cred ca e stricata,imi spune sa intalez ceva,dar nu merge. Nu stiu ce sa fac,va rog,daca stiti, sa-mi spune-ti ce si cum. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai spunen nene ce placa de sunet ai cumparat, ce sistem de operare ai, sau vrei sa ghicim noi? Mai vreti si rapunsuri cand voi habar nu aveti sa puneti o intrebare!

| NoniCorni explică:

Nu stiam ca trebuie, d-aia n-am zis. Placa de sunet e Quer, model KOM0638, virtual 5.1 sound, windows 7 versiunea 6.1

| K0sti a răspuns (pentru NoniCorni):

Nu e de mirare la ce porcarie ai cumparat! Vrei placa de sunet, uite aici: http://www.pcgarage.ro/placi-de-sunet/creative/x-fi-surround-pro-51/

| NoniCorni explică:

Bun,sa inteleg ca de la prostia de placa cumparata nu merge? Sau o pot face sa mearga?