| IoanaCristea1 a întrebat:

Hei. Imi recomandati, va rog, un loc unde pot merge sa instalez windows pe laptop? Daca ar fi deschis in weekend ar fi perfect. ????Multumesc.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY
E o varianta usoara. Daca erai din Ploiesti te serveam cu placere maine.

| PainTech a răspuns:

Sistemele de operare moderne sunt relativ usor de instalat, orice service de PC-uri / laptop-uri ar trebui sa rezolve ceva atat de simplu.

Tinand cont ca nu ne-ai spus in ce zona locuiesti nu putem sa iti recomandam un loc...

| IoanaCristea1 explică (pentru PainTech):

E ok in orice zona din Bucuresti.