| AndreeMeaw a întrebat:

Hei in C (windows) am jumate liber jumate plin, din cate stiu nu este bine si as vrea sa fie mai mult liber si mai putin plin. Am incercat si disk cleanup dar nu sterge nimic. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

NU FACEA NIMIC DIN CE AU ZIC CEILALTI.Descarcati programul Ccleaner care iti va sterge tot ce nu e bun. Dupa iti dezinstalezi tot ce nu trebuie din programe.

3 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Esti comic.
Șterge totul de acolo si o sa ai totul liber si nimic plin.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Reistaleaza windowsul din nou si formateaza bine partitele

| Unseen a răspuns:

Muta programele in D sau le poti sterge. Cabd instalezi in program iti arata ca va fi instalat in C atunci dai Browse si mutal pe D. Funda?