| MGT07 a întrebat:

Hei lume...
Nu stiu ce s-a intamplat cu instagramul meu, incerc sa ma conectez si îmi apare numărul de telefon cu care m-am înscris pe care evident nu-l mai am.
"Ajuta ne sa confirmam ca detii acest cont".
Eu am si emailul pus dar nu am varianta sa primesc codul pe email.
Ce as putea sa fac? sad

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa faci alt cont si sa renunti la fostul cont pe care e clar nu il mai poti folosii daca numai ai numarul cu care te ai inregistrat, trebuia numarul ăla sa il ai scris pe ceva chiar daca l ai schimbat, dar unde minte nu e, e jale.