| dAnA_7476 a întrebat:

Hei!
Nu pot vedea cine mi-a vazut story-urile de pe Instagram si e putin frustrant pentru ca le-am lasat ca repere tocmai pentru a vedea cine ma mai stalkereste in ultima vreme. Cand intru la story apare "listele de spectatori nu sunt disponibile dupa 24 de ore" iar pe pc pe browser imi spune ceva de genul fara vizionari sau whtvr.
Daca ma poate ajuta cineva ii multumesc enorm, dau funda, pup! mersi

3 răspunsuri:
| istrati98 a răspuns:

Ai trecut la profil de afaceri.

| dAnA_7476 explică (pentru istrati98):

NU

| Dianaaaa2608 a răspuns (pentru istrati98):

Da, eu recent am trecut la un cont de business si nu pot vizualiza spectatorii. imi poti spune de ce?