| George_Ionut_1997 a întrebat:

Hei, salut! Am nevoie de ajutor cu un laptop.

Ce brand mi-ati recomanda pentru gaming?

Vreau sa iau un laptop pana in 2.000 de ron cu cerinte acceptabile si care sa poata sa ruleze jocuri gen NFS Hot Pursuit, Assassin's Creed 2, Dota2,... Am cautat pe net, am urmarit review-uri si cele mai bune se zice ca ar fi Lenovo, Toshiba si Asus.

Nu stiu acuma... vreau ceva cu un procesor destul de mare (i5 sau i3), HDD, ram...cam 6-8 GB.

Lasati pareri...

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Cele de la Hp sunt cele mai bune din toate punctele de vedere!