| PastramăDeElefant a întrebat:

Am doua probleme legate de yahoo messenger :
1. Nu merge sa adaug pe nimeni. zice : "Finalizarea solicitarii dvs. de adaugare a une persoane de contact a durat mai mult decat timpul preconizat Operatiunea este posibil sa fi reusit.Va rugam sa va verificati :ista Messenger mai tarziu." mi sa mai intamplat asta si a am incercat peste cateva ore si a mers. Probleme asta o am de ieri

2.Nu se trimite detaliile mele de contact...si toti imi vad numele vechi nu cel nou ( si DA stiu toti pasi si am dat si reinstal la mess )

Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,funda,...rolling on the floor

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

La prima problema este din cauza ca ai adaugat prea multe ID-uri deodata, ai un nr. de id-uri pe care le poti adauga pe zi, iar la a doua problema, incearca sa schimbi numele direct de pe pagina Yahoo! Succes

| PastramăDeElefant explică (pentru JustMeAndMyWorld):

Detalii despre cum imi schimb numele de pe pagina Yahoo?
Si ai dreptate am adaugat multe iduri

| JustMeAndMyWorld a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

INtri pe Yahoo, acolo unde gasesti emailurile, acolo sus in dreapta scrie "Hi, Numele tau"> dai acolo click si iti deschide un henar mic, dupa aia selectezi "Account Info"> bagi parola si le editezi cum vrei tu, succes! big grin

| PastramăDeElefant explică (pentru JustMeAndMyWorld):

Nu merge •º°"˜¨[name] °•° [name]¨˜"°º•

| JustMeAndMyWorld a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Nu stiu ce sa zic, incearca si alt gen de nume, vezi daca merge, atunci nu stiu cum te-as mai putea ajuta sad

| kevinedi a răspuns:

L-ai reinstalat. imi dai o adresa mail si o parola valida pentru need for speed world. funda