| 현주 a întrebat:

Hei tpu.Am nevoie de raspuns rapid.Deja mi s-a stins laptopul de doua ori.Doresc sa mentionez ca bateria e incarcata complet.Am windows 7.Cand dau sa-l deschis imi apare windows error recovery.Ce sa fac? Si ce s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu stiu ce anume ai facut, dar cred ca ai sters vreun fisier ce era necesar pentru Startup. Vezi daca te ajuta: http://pcsupport.about.com/......repair.htm

| rater1994 a răspuns:

1)Pune-ti alt windows
2)Daca tot se stinge du-te la service ai probleme cu cooler-ul.

| IoNuTz96 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windowsul, ai virusi sau ai umblat pe unde nu trebuie, sau ai instalat programe aiurea si l-ai supra incarcat, deci ai corupt fisiere din sistem. O reformatare + reinstalare de windows ar rezolva problema.

| pozeanimate a răspuns:

Cand porneste pc, rapid si in continuu apesi f8
alegi last know good configuration dai enter
daca nu ajuta reinstaleaza windows

| AntoniaCristina a răspuns:

Ai prins un virus TROJAN. Schimba windowsul, reinsaleazal si dupa verifica daca e bine.

| piticuz a răspuns:

Baga alt windows cel mai probabil ai sters niste fisiere ale windowsului sau din cauza virusilor.