| Amplifier a întrebat:

Am o intrebare: Am o problema cu un program din sistem32, As vrea sa il inlocuiesc cu ceva mai bun ceva pentru Windows xp [Depinde eu am windows xp student dar e cam tot aceiasi] Ok programul pe care vreau sa il inlocuiesc este user32.dll.Cand dau sa il inlocuiesc imi da o eroare Cum fac sa il inlocuiesc?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Programul" ala nu-i program ci un fisier de sistem al Windowsului. Acest fisier este al Windowsului xp. Cu ce vrei sa-l inlocuiesti? Se inlocuieste cu unul mai bun dar trebuie sa stii daca este mai bun sau nu. Daca-ti da erori : http://www.microsoft.com/downloads/details...; displaylang=en. Atentie! Daca tot vrei, incearca sa-l inlocuiesti in safe mode fara conexiunea de internet, activa.

| boogdan91 a răspuns:

Nu ai cum sa-l inlocuiesti pentru ca este fiser de sistem, ti-o spune si extensia.dll

| dragonul96 a răspuns:

Sall. pai fi atenta, deci descarci programul care vrei sal bagi acolo si inainte sa il inlocuiesti, il redenumesti programul, tot ca acela care vrei sa dispara, adica sa aiba ambele programe acelasi nume, si apoi trebuie sa mearga.dar de obicei programele din windows nu merg modificate.cu altele. bafta