| Denisa20Maria a întrebat:

Hei TpU am o intrebare:
Am o tableta ALLVIEW Ax4 nanoplus luata impreuna cu un telefon la abonament (practic primita cadou pentru ca am luat telefonul). Tableta are 4G asa ca am lasat netul pornit tot timpul, dar am pornit si hotspotul pentru telefon. Dar acum netul merge foarte greu. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Tableta aia nu are 4g cum visezi tu, are un jegos de 3g si tablet e vai de viata ei.
SI netul se consuma sa stii. Daca vrei wifi, cumpara un router wireless sa pui pe fir ca sa ai viteze ok.