| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul si habar n-am care ar putea fi cauza. thinking Se blocheaza si nu pot sa mai fac nimic cu el,nu se mai misca mouse-ul, nimic, tot ce pot sa fac este sa ii dau restart.Stie cineva care ar putea fi cauza?

4 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Trebuie formatat. Apoi o sa mearga la normal.

| mawis a răspuns:

Trebuie sa-l duci la reparatie sal scaneze asta la sigur e de la procesor, ca sa nu intelegi gresit uite ce inseamna procesor - https://www.google.md/......ps?/search
Dupa cum ai vazut procesorul este cipul de la calculator asa dar trebuie schimbat, si costa in jur de 50euro
Bafta!

| ioan09 a răspuns:

Din cand in cand trebuie reinstalat windowsul
dar pot fi si alte probleme, instaleaza-ti advanced sistem care advance, smart defrag 2 si un antivirus bun ca si avira
funda?

| adyadytzu1 a răspuns:

Ai un virus de la un hack de yahoo asa mi sa intanplat si mie bft happy