| Laurentiu_Suteu_1988 a întrebat:

Am un Toshiba sp6000 si nu se mai aprinde.
indica doar faptul ca e bagat in priza pe led cand apas pe butonul de pornire nu face nimic
... ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Deci leptopul nu mai merge deloc deschis? Şi încărcătorul merge? Încearcă să-i scoţi bateria şi lasă-l fără băgat în priză, dacă nu probabil bateria s-a stricat dar poate rezolvi problema, sper să te descurci.
O zi bună!

| aghiuta04 a răspuns:

Un prieten are la fel aceiasi problema... desi tin sa precizez ca are ceva din interiorul sau (placa de baza un condensator impuscat cv ) laptopul poate fi folosit si fara baterie dar atunci cand nu e curent si inca ruleaza se va inchide automat in secunda 2 happy