| MadalinaaIoana a întrebat:

Hei TPU! Am o problema : prietena mea m-a rugat sa ii fac facebook. I-am facut pe calculator si am intrat la ea, i-am bagat niste prieteni, ma rog. Ea a vrut sa intre dupa o zi dupa ce i-am facut facebook-ul pe telefon pe profilul ei, dar zicea ca nu e buna parola. Si a bagat-o de mai multe ori si nu mergea. Si mie pe caculator mi se imtampla sa o bag odata si sa zica ca nu e buna, dar cand o bag a 2 oara merge. Ce sa fac sa ii mearga si ei pe telefon? Am mai intrat pe facebook pe telefon,dar pe alt profil.
Va rog, ajutati-ma, dau funda!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil are nevoie de niste setari pe telefon, sa mai incerce

| MadalinaaIoana explică (pentru mona):

Daca ai fi citit cu atentie, ai fi vazut ca am specificat ca AM MAI INTRAT PE FACEBOOK la altcineva pe profil pe telefon...

| mona a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

Am citit bine, destul de bine dar asa am patit si eu la fel ca tine....de pe alt telefon puteam intra dar de pe al meu nu si asta pana cand am facut ceva setari[nu-i nevoie sa te panichezi asa ca am stiut ce am scris]si am inteles ca ai scris cu litere mici parola, undeva tot ai gresit, incearca ca prima litera din parola sa o scrii cu litera mare, sunt en variante de incercat

| Ycu a răspuns:

Vezi sa nu scrii cu majuscule odata si odata cu litere mici, sau o litera mare una mica, ca nu iti merge exact cum o scrii asa o bagi.

| MadalinaaIoana explică (pentru Ycu):

Nu, a scris bine, cu litere mici cum am bagat eu parola.

| IceAntonia1995 a răspuns:

Incerca sa o schimbi. sau sa o scrii mai corect ca asa pateam si eu