| AaNdYy a întrebat:

Hei TPU,

Am o singura intrebare happy la Yahoo Mail, cum pot sa sterg toate emailurile din Inbox? Am 4365 de emailuri si vreau sa scap de elelaughing Ca mi lene sa iau cate 25 si sa dau delete ca imi creste barba pana termin tongue

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Te duci in OPTIONS-MAIL OPTIONS-GENERAL, si selectezi/bifezi casuta "In a scrolling list (show Preview Pane)" OK-SAVE.
De aici cred ca T descurci.
Baftawinking

2 răspunsuri:
| Angiiiiii a răspuns:

Pai cel mai usor intri si tu in inbox iar acolo sunt niste dreptunghiuri in care scrie forward, delete iar ultimul din ele e o rotita dai click pe ea si acolo vei gasi select all, le selectezi astfel pe toate si apoi dai delete happy sper sa intelegi happy

| AaNdYy explică (pentru Angiiiiii):

Asta stiam si eutongue si nu mai intrebam.
Asa sterg doar 25 mailuri si noh.