| FaithAndHope a întrebat:

! happy
Am si eu o intrebare : Cum sa fac sa am imaginea cand vreau sa selectez o poza dintr-un album? Am dat sa am formatul mare, dar imi apar ori cateva figuri geometrice , ori o poza abstracta , dar niciodata imaginea de acolo. Si cand dau click se deschide imaginea care o vreau. Cum sa fac sa imi apara direct imaginea? thinking

9 răspunsuri:
| AnnaGabriela a răspuns:

Pai unde vrei sa apara? fii mai explicita

| FaithAndHope explică (pentru AnnaGabriela):

Pai, atunci cand deschid folderul vreau sa am pozele una langa alta in miniatura, dar sa pot vedea ce poze sunt. Mie acum imi apar forme geometrice, iar cand le deschid, imi apar pozele adevarate. Nu stiu cum sa explic thinking

| AnnaGabriela a răspuns (pentru FaithAndHope):

Ce sistem de operare ai? sa stiu cum sa-ti zic, cred ca stiu la c te ref

| FaithAndHope explică (pentru AnnaGabriela):

Nu am nici o idee. thinking Nu este laptopul meu.

| AnnaGabriela a răspuns (pentru FaithAndHope):

Deci
apare asa...http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau asa...http://www.google.ro/......tp?/imgres

nu ma refer la continut, ci la aspectul ferestrelor

| AnnaGabriela a răspuns (pentru AnnaGabriela):

Baga id

npdt54@yahoo.ro

| FaithAndHope explică (pentru AnnaGabriela):

Apare ca si in prima varianta. http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AnnaGabriela a răspuns (pentru FaithAndHope):

Deci, langa FOLDERS (fisiere) apare un patratel

click acolo pana apare cum vrei (nu stiu de cate ori trebuie, nu mai am xp-ul de mult)

| FaithAndHope explică (pentru AnnaGabriela):

Nu e asa. Pot sa dau mult si bine, ca tot imi apare alta imagine, un peisaj, in loc de poza mea, si asa este la toate pozele. Apare aceeasi imagine, si cand deschid, apare imagiea cea buna, de ex un mar sau niste oameni.