| MrsAllAmerican a întrebat:

Am un laptop Acer. Mi-a mai facut asa mai demult, dar l-am inchis si cand l-am deschis a mers normal. De cateva zile nu pot sa il deschid deloc. Apas pe buton, imi lumineaza beculetele, toate cele, imi apare emblema de la Acer si jos "Press F2 to enter set up" apoi se inchide la cateva secunde si se deschide singur din nou si o ia de la capat. Am incercat toate butoanele inclusiv "F2" si nu se intampla nimic. Habar nu am ce sa ii fac. Stiti cumva ce are, de ce si ce i-as putea face?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Posibil placa de baza! Scoate-i acumulatorul si vezi fara!

| Kanezu a răspuns:

Posibil ca ai placa video arsa du-te la un service ca ei iti dau diagnosticul pentru laptopul tau