| Anaa939839393 a întrebat:

Hei TPU! Am un laptop Hp care pur si simplu s-a stins si chiar daca tineam apasat butonul de pornit acesta nu pornea … tineam si 10 sec pe buton, degeaba. Dupa care l-am lasat 1 minut si cand am apasat pe buton s-a deschis! De primit curent, primea cand l-am pus la incarcat. Ce ar putea fi? Din ce cauza s-a stins?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoate i bateria si foloseste l numai la priza impreuna cu incarcatorul lui original.

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Totusi el cand s-a inchis era la incarcat (ps: nu pot sa i scot bateria

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anaa939839393):

Ba da poti sa i scoti bateria, are cleme si le tragi spre tine

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ee incorporata in laptop…

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anaa939839393):

Are cleme nu este incorporata in lapotop uita te bine

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Off m-am uitat si am verificattt ..nu se poate scoate bateria in afara de acele gauri mici de la ventilatie..nu mai are nimic