| gabytzu707 a întrebat:

As avea nevoie de un site,program etc de unde pot lua o gramada de dropuri(dubstep,glitch hop, electro etc). As da si 10000 de funde unui raspuns care sa ma ajute! Va multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabytzu707 explică:

Eu nu caut un program cu care sa descarc piese, vreau ceva cu care sa pot lua doar unele secvente scurte(dropuri)...

| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Descarci melodia si folosesit un music cutter sau ringtone maker cu care iti iei doar partea pe care o vrei happy big grin tongue