| crisu2012 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar alt telefon. Ezit intre lg optimus me si allview dual sim p1 alldro.Cara ma sfatuiti sa-l aleg? Vreau opinii pro si contra. Dau funda celui mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Eu iti recomand Lg optimus me pentru internet, iar pentru camera Allview. Lg este mai cunosca firma in telefonie mobila, daca as fi sa aleg eu as alege Lg optimus me. Depinde in ce domenii o sa-l folosesti, daca vrei pentru camera Allview ar fi mai bun, iar pentru internet Lg-ul. Decizia iti apartine. Uite si aici : http://www.telportal.ro/......AllDro.htm

1 răspuns:
| NeluFerchi a răspuns:

Allview ii mult mai bun are rezolutie buna ecran de 3.5 camera de 5