| SmackER a întrebat:

Ce inseamna PC Desktop? Care e diferenta intre Pc Desktop si PC normal?

9 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

PC desktop este imaginea de pe monitor.
PC este calculatorul tau. tu SmackER nu sti?

| ShNySnYGer a răspuns:

Sal.Nu-i nici o diferenta! este exact acelasi lucru.numai denumirea este putin schimbata.PC Dekstop inseamna calculator tradus motamo (computer personal pentru spatiu de lucru)iar pc-personal computer(calc personal). FUNDA?

| ShNySnYGer a răspuns:

Nu-i nici o diferenta! este exact acelasi lucru.numa denumirea este putin schimbata.PC Dekstop inseamna calculator tradus motamo (computer personal pentru spatiu de lucru)iar pc-personal computer(calc personal). FUNDA?

| ShNySnYGer a răspuns:

Nu este nici o deferenta! doar denumirea este schimbata.pc dekstop (motamo tradus )-calc personal pentru spatiu de lucru) sai pc-computer personal. FUNDA?

| ShNySnYGer a răspuns:

Uitati-va si voi ce inseamna http://www.emag.ro/desktop-pc

| ShNySnYGer a răspuns:

Dekstopu e imaginea aia de pe fundal! dar pc deksto e tot pc http://www.emag.ro/desktop-pc

| NoName234 a răspuns:

PC-Computer personal(calculator personal)
Desktop-ecranul, ex. am pus ceva pe desktop(pe ecran, la vedere,) funda?happy

| racheta666 a răspuns:

PC Descktop e monitorul tau, fundalul prima imagine.

Răspuns utilizator avertizat