| Oana2003 a întrebat:

De curand mi-am luat un telefon Elektra L I Joy Si as dori sa stiu cateva lucruri, si anume:
1: Cum fac sa pun o poza la un contact si atunci cand acel contact suna sa apara poza lui pe tot ecranul si nu doar un patratel?
2: Cum se trimit melodiile prin bluetooth?
3: Cum se schimba fonturile de scris?
4:
Cum sa fac sa vad procentajul bateriei in bara de sus( daca se poate)?
Cam atat. Raspuns rapid va rog! Cel mai bun raspuns primeste fuunda happy

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Presupun ca ai mai avut contact cu un Smartphone. La contacte pe numarul respectiv dai editare si trebuie sa vezi ca undeva in Stanga v-a avea o imagine Android si undeva vei putea sa o schimbi. Muzica o poti trimite tinand apasat pe ea sau marcand-o dar nu din Music Play ci din Fisierele tale trebuie sa ai ceva ca " Trimite ca " si selectezi bluetooth. Frontul de scris si procentaj la baterie din setari nu ai cum sa nu gasesti daca cauti maxim 5 minute la Afisare undeva. Sper ca ti-am fost de ajutor.