| diannna38 a întrebat:

Hei TPU imi merge Call of Duty Modern Warfare 2 daca folosesc programul SwiftShader pe Pc meu :

Windows 7

Procesor Intel de 2, 8

Placa video 128mb

Ram 2 gb

Hdd de 140 gb
Si daca va merge cu cate FPS o sa mearga

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă la sistemul tău ai și o placă video fie ea și pe DDR 3 la 128 sau chiar 256 biți da va funcționa.
Nu la fel se poate spune dacă ai un gpu integrat pe placa de bază.Și dacăe intergrat în APU va funcționa, dar la calitate mai proastă.
Succes

| diannna38 explică (pentru DeyCj):

Dar va merge si fara SwiftShader

| diannna38 explică:

Dar imi va merge si fara programul SwiftShader

| RogoCodrin a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri intra aici, alegi jocul acolo, apesi "can you run it", iti scaneaza calculatorul si iti zice daca merge sau nu :)

| alinaalin955 a răspuns (pentru RogoCodrin):

Unele system requirements sunt umflate si s-ar putea sa mearga anumite jocuri chiar daca nu indeplineste system requirements.

| diannna38 explică (pentru alinaalin955):

Dar imi va merge si fara programul SwiftShader

| alinaalin955 a răspuns (pentru diannna38):

Nu stiu care-i treaba cu SwiftShader.
Placa ta video este slaba, la fel si procesorul, nu indeplinesti cerintele minime, instaleaza jocul si vezi daca merge, daca nu merge asta e.
http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=887
Eu nu cred ca-l vei putea juca.
Joaca Call of Duty Modern Warfare.
http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=41