| anonim_4396 a întrebat:

mi-am sters din greseala un driver de la calculator si anume driverul de la net(scuzati nu stiu cum sa ma exprim corect).Nu pot sa accesez nici o pagina web si nu stiu ce sa fac. Help please (scuzati de categorie)

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Iei alt driver, in functie de ce model de pc/laptop ai, intri pe site-ul firmei respective si downloadezi driverul de network si gata

| splash132 a răspuns:

Te orientezi dupa placa de baza si descarci un driver de la altcineva pe uns tick/cd si il bagi sau dai device manager si o sa iti apara ceva unknown si dai acolo find driver sau instal driver, asta in cazul in care ai un net mobil, stii pe un stick ceva.