| KhadaJhin a întrebat:

Hei TPU, uneori imi cade netul, asa random, si ca sa mearga din nou opresc routerul si il pornesc din nou, doar ca dureaza ceva si cade destul de des. Acum vreau sa stiu daca e de la router si trebuie sa iau unul nou sau daca ma puteti ajuta sa rezolv problema. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il resetezi.Routerul are un buton sau o gaurica, unde introduci un ac si tii apasat pana palpaie ledurile.Il lasi un minut sa se conecteze la retea apoi te conectezi cu laptopul sau pc-ul.

| Zippe a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca dupa ce resetez routeru tot imi face figuri ce sa fac?

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Incearca sa il resetezi.Routerul are un buton sau o gaurica, unde introduci un ac si tii apasat pana palpaie ledurile.Il lasi un minut sa se conecteze la retea apoi te conectezi cu laptopul sau pc-ul. sau mai este o chestie am patit-o des de 6 7 ori pe saptana sunam la servici cu clienti scaneazati pc cu un antivirus bun ca de asta se mai ea

| Zippe a răspuns:

Daca dupa ce il resetez tot face figuri ce sa fac?