| Dexal110 a întrebat:

Hei tpu.Va rog ajutati-ma ieri m i-am luat leptopul de la reparat mergea super.Dar de dimineata facebook-ul nu mai arata ca de obicei i m i arata doar dacaam notificari, cereri, si mesaje nu pot sa vad poze sau sa caut persoane pur si simplu este o pagina alba si scrie 0 mesaje 0 notificari si 0 cereri.Va rog ajutati-ma funda

Răspuns Câştigător
| HeiSuntNati a răspuns:

Pai, presupun ca atunci cand intrii, iti apare pagina mai alba, scrisul mai mic, si nu iti mai apar toate satarile. eu purs si simplu am cautat de unde sa ma deconectez, am stat ceva, si am iesit. daca nu gassesti de unde sa iesi, inchide fb-ul si incearca mai tarziu. daca nu iti merge asa, nu stiu ce sa zic

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HeiSuntNati a răspuns:

Si eu am mai patit asa. Am cautat sa ma deconectez din cont, cauta atent ca sigur gasesti, apoi am inchis internetul, si am intrat iar happy si a mers. Dar de ex, la pc-ul unei colege nu imi merge fb-ul deloc. Si eu tot laptop amhappy

| Dexal110 explică (pentru HeiSuntNati):

Spune-mi m
ai multe

| HeiSuntNati a răspuns (pentru Dexal110):

Pai, presupun ca atunci cand intrii, iti apare pagina mai alba, scrisul mai mic, si nu iti mai apar toate satarile. eu purs si simplu am cautat de unde sa ma deconectez, am stat ceva, si am iesit. daca nu gassesti de unde sa iesi, inchide fb-ul si incearca mai tarziu. daca nu iti merge asa, nu stiu ce sa zic