| Patrut_Ioana_1967 a întrebat:

Va rog mult dati-mi niste idei de parole grele si usor de retinut
Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| 1stResponder a răspuns:

Pentru a crea o parola grea este destul sa iti alegi un cuvant ce-ti place si pe care il folosesti des (asta e optional). Adauga cifre sau semne speciale ( de genul : #$!%) si gata: ai o parola grea si usor de retinut.

3 răspunsuri:
| BellaVampire a răspuns:

O poti forma din nume de filme, date de nastere, nume de pagini de pe facebook...etc.
Cel mai important este sa ai o parola la care nu s-ar gandi nimeni! Dar sa nu pui la toate conturile aceeasi parola, deoarecedaca iti sparge cineva un cont, poate incerca cu toate!
Bafta la gasit parole! happy

| MoxiMonny a răspuns:

Foloseste * / - astea se sparg greu
alege cifre
Ioana7*7*7-9-6-1patrut