| Emy259 a întrebat:

Hei TPU, va rog sa ma ajutati : am un cont de facebook si am blocat o persoana, daca un prieten al acelei persoane imi da like prietenul blocat de mine poate vedea sau daca eu blochez pe cineva si-i dau like uinui prieten al acelei persoane poate vedea? Va rog mutlt sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CartofiorDulce a răspuns:

Nu cred ca poate vedea nimic, daca ai blocat o persoana nu mai are acces activitatea ta pe facebook de orice fel.

2 răspunsuri:
| TheCuteOne a răspuns:

Dacă ai blocat o persoană nu mai are acces la activitatea ta pe FB, deci nu poate vedea nimic, deloc.

| Emy259 explică:

Multumesc!