| kitkat23 a întrebat:

Am o problema cu laptopul (compaq). Se misca foaaarte greu, sigur este virusat si nu am anti-virus... Imi puteti da un site de pe care pot sa descarc un anti-virus? Dau funda! Mersi ori cum! :*

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Buna. nu e vorba doar de antivirus. inainte de asta trebuie facute optimizarile necesare. daca vrei te pot ajuta prin intermediul teamviewer.
in caz contrar descarca un antivirus free.
avira free, bitdefender free, avg free, avast free, panda cloud free.
in cazul in care vrei de exemplu norton atunci vorbim. bafta.